Переможна гра, але не результат. Дніпро-1 втрачає очки в матчі з Маріуполем

Маріуполь та Дніпро-1 зустрілися у 16-му турі УПЛ. Цей поєдинок пройшов на Дніпро-Арені

Скріншот Instagram mariupolfc

Команди дуже активно розпочали поєдинок. Вже на перших хвилинах і азовці, і дніпряни створили декілька небезпечних моментів. У Маріуполя міг забивати Сікан, влучив у поперечку Очеретько. Дніпро-1 відповів двома непоганими контратаками, але гол прийшов після подачі зі штрафного. На 13-й хвилині Піхальонок навісив, а Дуглас класно відклеївся від Чоботенка і головою вколотив м’яч у ворота — 0:1. Це вже другий гол Дугласа у новому році.

Але вже на 35-й хвилині Маріуполь відігрався. Сікан пробивав головою після подачі з кутового, м’яч зачепив Дубінчкака і влучив у стійку. Першим на добиванні був Меліченко, який і зрівняв рахунок — 1:1. Це дебютний забитий м’яч для Меліченка у складі Маріуполя.

Другий тайм розпочався з атак Дніпра-1. Декілька разів виходили на ударну позицію Назаренко, Довбик та Чуже. Ігрова перевага дніпрян була величезною. Вони почали давити Маріуполь пресингом і це дало свій результат на 61-й хвилині. Чоботенко сфолив у власному штрафному майданчику, арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку, а Довбик впевнено реалізував пенальті — 1:2.

І навіть після цього дніпряни не зменшили обертів, відчувши, що азовці підсіли фізично. Дуже активними були крайні захисники: Дубінчак та Тейлор класно підключалися до атак та ефективно відпрацьовували в обороні. Шедевром міг відзначитися Булеца. Сергій чудово пробив зі штрафного, але м’яч влучив у самісіньку хрестовину.

Самовпевненість зіграла з дніпрянами злий жарт. На 87-й хвилині Мишньов подав з кутового, Кулаков випередив Логінова і головою переправив м’яч у ворота — 2:2.

Дніпро-1 дуже несподівано втратив перемогу в цьому матчі. Дніпряни перервали свою двоматчеву переможу серію, а Маріуполь вперше виграв у новому році.