Переможне чуття Рябоконя. Десна шокує Олімпік на останніх хвилинах

У 10-му турі Української Прем’єр-Ліги чернігівська Десна приймала Олімпік. Один з лідерів чемпіонату проти відвертого аутсайдера.

Стартовий склад Десни на матч з Олімпіком

A post shared by DesnaFC official (@desnafc) on Oct 5, 2019 at 6:18am PDT

Вашему вниманию состав Олимпика на матч против Десны! #олимпик #футбол #киев #олимпикдонецк #олімпікдонецьк #олімпік #містомільйонатроянд #дончане #олимпийцы #olympicdonetsk #olympic #од2001 #упл #матч #тренер #match #football #soccer #parimatch #team #чемпионатукраины #фантазеры #деснаолимпик

A post shared by ФК "Олимпик" (Донецк) (@fcolympic_donetsk) on Oct 5, 2019 at 6:08am PDT

Нелідерський старт

У першому таймі була доволі рівна гра, майже з однаковою кількістю гольових моментів. У володінні м’ячем навіть кращими були гості. Та і їхні атаки виглядали гострішими. Одним із найпомітніших у складі Олімпіка був височенний нападник Чарльз. Він декілька разів небезпечно пробивав по воротах Паста, але голкіпер Десни щоразу рятував свою комаду.

Господарі важкувато розгортали свої атаки. Філіппов, Хльобас, Калитвинцев та Кузик створювали небагато гостроти біля воріт Олімпіка. Найнебезпечніший момент був у Імерекова. Захисник чернігівців пробивав під поперечку з меж штрафного майданчика Олімпіка, але з ударом впорався Кринський.

Другий тайм розпочався із хороших атак Десни. Просто неймовірний момент мав Богданов. Після прострілу у штрафний майданчик з лівого флангу півзахисник господарів дуже сильно пробив метрів з 10-ти, але трохи не влучив у правий кут воріт. Кринський вже завалився у протилежний кут, тому точно не врятував би у цьому епізоді.

Хороший момент мав Філіппов, але пробив вище воріт з меж штрафного майданчика.

Сьоме вилучення Олімпіка в сезоні

Господарям поля вирішив допомогти у цьому матчі Завійський. На 65-й хвилині півзахисник Олімпіка зіграв дуже необачно, коли в одному з епізодів високо здійняв ногу і розбив обличчя Гітченку. Можаровський одразу показав гравцю Олімпіка червону картку. Це вже сьоме (!) вилучення у цій команді за 10 турів УПЛ…

Наприкінці зустрічі чудовий шанс забити знову мав Філіппов. Нападник Десни пробивав з району одинадцятиметрової позначки, але вже дещо традиційно для себе, запустив м’яч вище воріт із дуже вигідної позиції.

Рятівний гол Артема Фаворова

Здавалося, що Десна знову не зможе здобути перемогу вдома (з попередніх 5-х матчів чернігівці виграли лише 1). Але Артем Фаворов змінив усе на 90-й хвилині. Картушов прострілив з лівого флангу, Фаворов зіграв у стіночку із Дегтярьовим і відправив м’яч у ворота Кринського. Прекрасна взаємодія гравців Десни і чудове тренерське відчуття Олександра Рябоконя, який випустив у другому таймі Артема Фаворова і Дегтярьова.