Переможні дотики Яремчука і Малиновського

Результативно для українців в Бельгії закінчився тур. Спочатку Безус віддав гольову передачу, а згодом Яремчук і Малиновський відзначились тими ж діями. Генк Руслана в домашньому матчі зустрічався із Шарлеруа і не мав особливих проблем із цією командою.

В середині першого тайму Самата виві господарів уперед. Шарлеруа швидко зумів відігратись, але далі за справу взявся Малиновський і зробив усе задля взяття воріт Троссардом. По перерві Генк ще двічі забив у ворота гостей і здобув надпереконливу перемогу 4:1. Після цього результату Генк обійшов Шарлеруа і вирвався з останньої сходинки в чемпіонському плей-оф.

В іншому матчі за участі українця Гент зустрічався із Андерлехтом. Голів було значно менше, а чого можна було чекати від господарів, які до цього у восьми матчах мали нульову різницю м’ячів: 7:7? Долю зустрічі було вирішено єдиним влучним ударом. На щастя для Романа Яремчука і партнерів цей удар вдався їхній команді, більше того, з паса українця.

Animated GIF - Find & Share on GIPHY

Сімон приносить Генту перемогу і скорочує відставання від Андерлехта в турнірній таблиці. Тепер між третьою та четвертою командами групи різниця 4 очка.