Переможний гол! Малиновський забив у ворота Фіорентини

Аталанта Руслана Малиновського у 23-му турі Серії А завітала до Флоренції. Команді Джан П’єро Гасперіні  протистояла Фіорентина.

Вшосте поспіль у чемпіонаті Італії Малиновський залишився у запасі своєї команди.

‪ ‪💪 Così in campo al Franchi!‬ ‪👆 Here’s this afternoon’s Starting XI! #FiorentinaAtalanta #SerieATIM #GoAtalantaGo ⚫️🔵‬ #ForzaAtalanta #Atalanta #football

A post shared by Atalanta B.C. (@atalantabc) on Feb 8, 2020 at 5:06am PST

Фіорентина повела у рахунку на 32-й хвилині. К’єза отримав м’яч перед штрафним майданчиком Аталанти, підробив під праву і сильно пробив у лівий від голкіпера кут. Голліні лише доторкнувся до м’яча, але врятувати свою команду не зміг — 1:0.

В Аталанти у першому таймі гра абсолютно не клеїлася. Не було звичного пресингу на чужій половині поля, шаленої активності Гомеса і класних дій від Ілічича. Бергамаски дуже погано розпоряджалися м’ячем в останній третині поля. У декількох моментах Аталанта все ж могла забити, але то бракувало влучності гравцям команди із Бергамо, то прекрасну реакцію демонстрував голкіпер Фіорентини Дронговский.

Аталанта відігралася вже на початку другого тайму. На 49-й хвилині Ілічич класно побачив відкривання Гомеса у штрафному майданчику господарів, одним пасом відрізав усю оборону Фіорентини, Гомес не зміг перекинути голкіпера, але на добиванні встиг зіграти Сапата — 1:1.

На 64-й хвилині матчу на поле вийшов Малиновський. Українець замінив Пашалича, який зіграв дуже невиразно у цьому поєдинку та ще й змарнував декілька хороших моментів. І ця заміна майже одразу спрацювала! В одному з моментів Малиновський отримав м’яч у центрі поля, гравці Фіорентини дали багато простору українцеві, який пройшов з м’ячем декілька метрів і, наблизившись до штрафного, сильно з відскоком пробив під ліву від голкіпера стійку — 1:2. Третій гол для Малиновського у Серії А.

MALINAAAAAAAAA!!! 🎯💪🏼 ______ #FiorentinaAtalanta 1-2 #SerieATIM #GoAtalantaGo ⚫️🔵 #ForzaAtalanta #Atalanta #goal #Malinovskyi

A post shared by Atalanta B.C. (@atalantabc) on Feb 8, 2020 at 7:41am PST

Фіорентина не спромоглася забити у відповідь до кінця матчу. Вихід на заміну Руслана Малиновського став вирішальним у боротьбі за 3 очки. Портал Whoscored оцінив гру українця однією з найвищих оцінок у команді — 7.7. Кращі бали отримав лише Йосип Ілічич — 7.8.