Переможний поступ Йовічевича! Дніпро-1 перемагає Львів завдяки розкішним голам

Гравці Дніпра-1 подарували ще декілька шедеврів

Підопічні Ігоря Йовічевича, після впевненої перемоги у попередньому турі чемпіонату України над Десною, завітали у гості до Львова. Однойменна команда з міста Лева ще досі не відчувала смак перемогу в цьому розіграші УПЛ і сподівалася здобути її в цьому поєдинку.

Близькими до того, щоби повести у рахунку були господарі поля. Після комбінації гравців Львова Шина прийняв м’яч у штрафному майданчику Дніпра-1 і  поміж двох захисників потужно пробив по воротах. Сарнавський не без проблем, але парирував цей постріл.

На 14-й хвилині гості забили розкішний м’яч скориставшись помилкою гравців Львова. Центральний захисник львів’ян обрізався при передачі в центрі поля. Гравці Дніпра-1 організували швидку  контратаку, яка закінчилася неймовірним дальнім ударом Когута з-за меж штрафного майданчика під поперечку – 0:1.

В середині першого тайму Львів зрівняв рахунок. Сарнавський помилився на виході при подачі зі штрафного, Кравчук виграв другий поверх і пробив головою, фактично, у порожні ворота – 1:1.

Та Дніпро-1 дуже швидко відповів на пропущений м’яч фантастичним голом. Довбик прийняв м’яч на куту штрафного майданчика, після вкидання з ауту з правого флангу, розвернувся та з лівої пробив у дальню дев’ятку1:2.

Під кінець першої половини зустрічі чудову нагоду змарнував Довбик. Нападник Дніпра-1 з лінії штрафного майданчика не влучив у дальній кут.

Другий тайм був скупий на моменти

Команди здебільшого боролися в центрі поля за м’яч. Якщо  і доходило до ударів по воротах, то м’яч проходив або повз, або летів у руки голкіперу. Та все ж Дніпро-1 зумів забити ще раз.

Остаточно запитання про переможця матчу зняв Чичиков, який забив через 5 хвилини після того, як з’явився на полі. Піхальонок прорвався по правому флангу і прострілив до штрафного майданчика. Чичиков у підкаті ледь дотягнувся до м’яча і в дотик переправив м’яч у дев’ятку, ще один шедевр у виконані гравців Дніпро-1 – 1:3.

Після цієї перемоги команда Ігоря Йовічевича набирає 8 балів, у Львова і досі один пункт.