Переможний рух. Вернидуб із Шахтарем рветься у ТОП

Перемоги Шахтаря над Динамо у Чемпіонаті і Кубку Білорусі нарешті показали потенціал команди Юрія Вернидуба.

Перед стартом поєдинку між солігорцями та Іслоччю саме останні були вище у турнірній таблиці, тому перемога для Шахтаря була вкрай важлива. Підопічні Вернидуба дуже швидко окреслили свої сподівання на матч, відкривши рахунок вже на 15 хвилині першого тайму. Петрович прострілив у штрафний майданчик на Лісаковича, який з близької відстані переграв голкіпера гостей Хаткевича – 1:0.

Роззабивалася команда Вернидуба! Чудовий прохід і пас Антича, гол від Лісаковича✔️ Так солігорський Шахтар забив перший Іслочі. Далі буде🔜 Наші партнери – @parimatch.ukraine #belarus #shakhtar #шахтер #шахтерсолигорск #isloch #Вернидуб #футболхаб #footballhub

A post shared by Footballhub (@foothubua) on May 3, 2020 at 11:43am PDT

До перерви команди не створили жодного моменту, який можна було б назвати справді небезпечним, а після відпочинку Шахтар знову провернув свою фішку першого тайму. На 16 хвилині другої половини солігорці подвоїли свою перевагу. Антич після розіграшу кутового наважився на удар з дальньої дистанції, Хаткевич удар захисника господарів потягнув, але першим на добиванні опинився Подстрєлов – удар в дальній кут і 2:0 на табло.

Іслоч після другого пропущеного м’яча пішла в атаку, але цього вечора голи давалися лише Шахтарю. Лісакович шедевральним ударом в дев’ятку воріт Хаткевича зробив рахунок 3:0 на користь команди Вернидуба за чверть години до фінального свистка.

Підсумковий результат встановив своїм ударом улюбленець українських глядачів білоруського футболу Дарко Бодул. 31-річний австрієць щойно вийшов на заміну замість Лісаковича і одразу ж забив. Не обійшлося без мінімальних рикошетів – 4:0.

Команда Юрія Вернидуба виграє свій третій матч поспіль і продовжує рух навздогін лідеру Чемпіонату Білорусі.