Домашня сторінка Актуально Перестрілка Динамо з турками. Кияни завдяки голу Кулача здобувають вольову перемогу. ВІДЕО

8 читачів онлайн
5
22,884

Мірча Луческу продовжує готувати команду до сезону

Київське Динамо після серії не надто вдалих матчів спробувало здолати опір турецького Газіантепа. Мірча Луческу оригінально підійшов до побудови своєї команди, випустивши з перших хвилин на місці центрального нападника Дениса Гармаша:

Провал на старті

Газіантеп не встиг роздивитися оригінальне рішення румунського фахівця, адже вже на 4 хвилині номінальним гостям вдалося вийти вперед у рахунку. Кияни втратили м’яч біля власного штрафного майданчика і Сагал одразу цим скористався, пробивши здалеку – 0:1.

Гол турків активізував Динамо. Українська команда кинулася в атаку і почала створювати один момент за іншим. Проте, вдалося відігратися господарям лише на 27 хвилині. Денис Попов після подачі Сідіклея зі стандарту перестрибнув всіх у штрафному майданчику суперника і відправив м’яч у сітку вже порожніх воріт Газіантепа. Оборонець киян виграв повітряну боротьбу навіть у голкіпера гостей Гювенча – 1:1.

Динамівці відчули кров і на куражі забили одразу ще один м’яч. За хвилину контратаку киян після передачі від все того ж Сідіклея зрізкою у власні ворота завершив захисник турків Ерсой – 2:1!

Підопічні Луческу могли збільшити свою перевагу в рахунку, але Гармаш із забійної позиції пробив просто у голкіпера турків.

Після перерви команди видали гольовий обмін

На 49 хвилині Газіантеп вирівняв ситуацію завдяки удару Максима, який поцілив у дальній кут воріт уже Бущана – 2:2.

Українська команда відповіла майже миттєво. За 3 хвилини Буяльський прострілом на дальню стійку знайшов Кулача, який із декількох метрів поцілив у порожні ворота суперника – 3:2!

Могли турецькі гості рахунок зрівняти, але Бущан після удару Ерсоя головою киян врятував!

Динамо нарешті перемагає і підіймає настрій собі та вболівальникам.

Запалює не лише Малиновський! Гравець збірної України забив крутий м’яч, але команда програла. ВІДЕО

Українець відзначився дебютним голом за новий клуб …