Перевірка для Соболя, провал Локомотива і нестримний Мбаппе. Усі результати Ліги Чемпіонів

Українські вболівальники відчули розчарування від матчу Шахтар — Аталанта і після цього у Лізі Чемпіонів відбулися останні поєдинки групового етапу.

Перевірка Соболя

Український інтерес у цих матчах Ліги Чемпіонів теж був. Брюгге Едуарда Соболя приймав на своєму полі Реал. Українець вийшов у стартовому складі своєї команди.

Про Реал у цьому матчі говорить статистика від Opta. Мадридці завдали лише 3 удари по воротах Брюгге у першому таймі. Це є абсолютним антирекордом команди Зідана цього сезону.

Одразу по перерві команди обмінялися голами. У забитому м’ячі у ворота Брюгге не обійшлося без позиційної помилки Соболя. Українець залишив багато простору Одріосола на лівому фланзі, дав прострілити у штрафний майданчик, а Родріго вразив ворота бельгійців.

Та Брюгге швидко відігрався завдяки голу Ванакена з передачі ексгравця Зорі Бонавентуре (чекайте у неділю у #ПроФутбол надзвичайно цікавий ексклюзив із ним).

Бельгійці не змогли втримати нічийний рахунок. Вінісіус та Модрич ще двічі засмутили команду Едуарда Соболя.

Українець отримав середню оцінку 6.2 за цей матч від WhoScored.

Остання лігочемпіонівська інтрига

Найбільша інтрига була у групі D. Першу сходинку за собою забронював Ювентус, а от за другу боролися Атлетико і Баєр. Мадридці зустрічалися Локомотивом, а леверкузенцям протистояв чемпіон Італії Ювентус.

Атлетико мав забезпечити собі вихід до наступної стадії Ліги Чемпіонів ще у першому таймі. Але із двох пенальті зміг реалізувати лише один. Тріпп’є на перших хвилинах не забив, а от дещо пізніше Фелікс свою спробу реалізував.

У другому таймі Атлетико не зупинився і дуже швидко подвоїв перевагу. Голом відзначився Феліпе. Поєдинок так і завершився перемогою Атлетико з рахунком 2:0.

У паралельному матчі надії Баєра на вихід до наступного раунду Ліги Чемпіонів поховали Роналду та Ігуаїн.

Розвага ПСЖ

У Парижі Парі Сен-Жермен познущався з Галатасарая. Продовжив дивувати результативністю Мбаппе, починає набирати форму Неймар, та й Ікарді показує, що стане хорошою заміною Кавані. Рахунок 5:0 демонструє усю силу ПСЖ.

Усі результати ігрового дня у (ЛЧ — прохід до наступного раунду Ліги Чемпіонів; ЛЄ — прохід до Ліги Європи)

Шахтар (ЛЄ) — Аталанта (ЛЧ) 0:3

Динамо З — Манчестер Сіті (ЛЧ) 1:4

Атлетико (ЛЧ) — Локомотив 2:0

Баварія (ЛЧ) — Тоттенгем (ЛЧ) 3:1

Баєр (ЛЄ) — Ювентус (ЛЧ) 0:2

Брюгге (ЛЄ) — Реал (ЛЧ) 1:3

Олімпіакос (ЛЄ) — Црвена Звєзда 1:0

ПСЖ (ЛЧ) — Галатасарай 5:0