Латинська Америка місце для пристрасного та красивого футболу. Тут не тільки гарно грають, але й неймовірно вболівають. Особливої уваги заслуговує Аргентина, а саме дербі Росаріо! Палають пристрасті не лише на футбольному полі, а й на трибунах, де шаленіють фанати обох клубів – Росаріо Сентраль та Ньюеллс Олд Бойз.

Ці принципові суперники зустрілись в останньому турі Аргентинської Суперліги. Цей матч вирішував, хто в кінцевому результаті буде вище в турнірній таблиці за одвічного ворога. Фани Росаріо Сентраль розуміли вагу цього матчу і знали як зробити так, щоб футболісти виклалися на 200% за перемогу. До вашої уваги неймовірний перформанс фанатів, після якого команда не мала права програти.

Неймовірний перфоманс Росаріо Сентраль

Вибачте, що ми хворі©Фани Росаріо Сентраль створили справжню красу на матчі-дербі Росаріо з Ньюеллс Олд Бойз😱Вгадайте, хто з колишніх динамівців грає для цієї публіки?🤔

Опубліковано FootballHub 15 грудня 2017 р.

До слова, Росаріо Сентраль виграли з рахунком 1:0 та фінішували вище опонента. Однак ці результати, у розрізі всього турніру, є досить невтішними – команди зайняли 21 та 24 місце відповідно.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Женжеруха Петро
Завантажити більше в Актуально

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перевірте також

Маріуполь 3:0 Динамо – Лозанна підтверджує!

Динамо програло так звану "маріупольську справу" в спортивному арбітражному суді …