Перша домашня перемога Маріуполя

Маріуполь і Олександрія відкривали 9 тур УПЛ. Команди, які ставлять перед собою завдання потрапляння в єврокубки. Якщо в Олександрії із виконанням цього завдання наразі все скаладається, то азовці поки що змушені набирати очки, аби залишити зону вильоту.

Свої наміри Маріуполь окреслив зі старту матчу. Не минуло й десяти хвилин, як Фомін скористався необачною грою захисників в лінія і у ближньому бою переграв голкіпера гостей. Швидкий успіх надав впевненості азовцям і першу половину тайму вони грали цікавіше за суперника. Та ближче до 25-ї хвилини підопічні Шарана таки почали демонструвати свій рівень. Найгостріший момент Олександрії – дальній удар Банади, з яким упорався Гальчук. Маріуполь почав грати на контратаках, однак особливої гостроти біля воріт Паньківа це не створювало. Єдиний справді потенційно гольовий момент господарів, окрім гола, – удар через себе від Мишньова.

Фото ФК Маріуполь

Другий тайм почався без розкачки. Команди обмінялися супер-моментами. Спочатку блискавичну комбінацію в 1-2 дотики розіграла Олександрія, на ударну позицію виходив Ковалець, та не зміг переграти Гальчука. На відповідь Маріуполя довго чекати не довелося: вже в наступній атаці закиданням за спини захисникам віч-на-віч із Паньківим вивели Зубкова. Але і у цьому випадку переможцем дуелі вийшов голкіпер. Декількахвилинний спалах швидко змінився на затишшя, яке повністю влаштовувало Маріуполь.

Олександрія намагалася закидати штрафний майданчик суперника діагоналями, але захисники Маріуполя успішно справлялися зі спробами атак від гостей. У відповідь азовці декілька разів намагалися тікати у швидкі контратаки. Вакула мав гарні нагоди для того, аби виводити партнерів на ударні позиції, та в обох випадках зіграв надто егоїстично. Втім, шанс на удар Маріуполь таки отримав. Тищенко потужно вистрілював з-за меж штрафного майданчика – м’яч парирував Паньків.

Свій шанс на порятунок Олександрія все таки мала. Вже у компенсований час навіс із кутового замикав Бондаренко. М’яч після удару захисника і рикошету від газону влучив у поперечку. А от насправді гаряче було за хвилину. Хаос і паніка у штрафному майданчику Маріуполя, та відскок м’яча до Банади. Євген із метрів 9 пробив значно вище. Азовці витримали штурм останніх хвилин від команди Володимира Шарана і здобули першу домашню перемогу цього сезону.