Домашня сторінка Ексклюзив Перша і Друга Ліги. Фінальні розклади

Перша і Друга Ліги. Фінальні розклади

23 читачів онлайн
1
2,175

В Будинку футболу відбулася конференція ПФЛ України. Головними темами обговорення були надання атестатів клубам Першої та Другої ліг, а також визначення остаточного переліку учасників чемпіонатів наступного сезону.

Миколаївський Суднобудівник і дніпровський Дніпро не отримали атестатів на новий сезон і втратили статус професійних клубів.

Новачками ПФЛ стали Фенікс Буча (колишня Сталь, яка отримала атестат на ім’я Сталь), Зірка Кропивницький, Гірник Кривий Ріг, Калуш, Кристал Херсон (муніципальний клуб), Металург Запоріжжя (муніципальний клуб), Минай, Чайка Петропавлівська Борщагівка.

Сергій Макаров був переобраний на посаді президента ПФЛ. За чільного керманича віддали голоси 35 із 36 членів. У Першій лізі наступного сезону виступатимуть 17 команд. Хоча регламент розрахований на 18 клубів. Може лишитися в Першій лізі Нафтовик, однак під питанням його подальше існування. До кінця наступного тижня в охтирців буде час на відповідь.

Якщо Нафтовик не підтвердить участі, у Першій Лізі готовий грати Кремінь. Обмін з УПЛ відбуватиметься так само, як і цьогоріч: перша команда виходить в УПЛ напряму, дві грають плей-оф за вихід, три вилітають у Другу лігу.

В разі, якщо із сезону 2019/2020 років відбудеться розширення УПЛ до 16 клубів, то схема виходу команд із Першої ліги буде такою: 4 команди вийдуть в еліту напряму, а п’ята гратиме перехідні матчі.

196 тисяч гривень – заявковий внесок для клубів Першої ліги, 98 тисяч гривень – для Другої ліги.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Бєсєдін переуклав контракт із Динамо. Ексклюзив ПРОФУТБОЛа

19 грудня 2019 року Динамо Київ був офіційно проінформований про можливе порушення Артемом…