Перша осіння перемога Динамо. Жертва – Десна.

Зла магія цифри 6 літала навколо київського Динамо. 6 матчів без перемог – це найтриваліша серія в новітній історії Динамо. До цього матчу у киян було лише 6 забитих м’ячів. Менше тільки в Арсенала – 5.

Фото Віталій Звєров

Ймовірно, ці фактори вплинули на те, що Олександр Хацкевич вирішив піти на кардинальні зміни у стартовому складі.Миколенко отримав свій шанс на лівому фланзі захисту. Для нього це лише 7-й матч в УПЛ. Вербич вийшов у напад. Раніше у Копенгагені він вже мав досвід гри на цій позиції, але статистично все це виглядало не переконливо: 16 матчів, 1 м’яч. Морозюк вийшов праворуч у півзахисті. А Циганков зліва.

Як виявилось, Хацкевич не помилився.

Динамівці почали матч активніше, але перші 20 хвилин пройшли майже без моментів. Хіба що згадаємо удар Циганкова зі штрафного та блок Буяльського після удару Дениса Фаворова. Дуже багато жорсткої боротьби було з боку обох команд. Спочатку Люлька влетів у Сидорчука, а за хвилину Гармаш зніс Мостового.

Потім розсічення брови отримав Циганков, але продовжив гру. Одразу мали нагоду забити Буяльський та Вербич, але обидва свої моменти не реалізували. Морозюк міг двічі головою замикати передачі Миколенка, але щоразу йому завадили влучного пробити.

Під кінець тайму Морозюк гарно пробив зі штрафного, але Євген Паст врятував Десну. Та кияни все рівно пішли на перерву з голом: Циганков навісив, а Бурда головою забив під свисток на перерву.

Початок другої половини гри виявився дуже активним: Вербич прорвався по флангу і пробив. Завдяки рикошету Євгену Пасту довелося неабияк попрацювати, щоб витягти цей м’яч. За хвилину вже Безбородько міг зрівнювати рахунок у матчі, але стійка воріт зіграла за Бойка.

Динамо мало багато нагод збільшити відрив: Гармаш пасом знайшов Циганкова, котрий ефектно розвернувся і пробив, Паст знову був на висоті. Згодом Сидорчук потужним ударом влучив у стійку. Свій момент також мав Кадар, але для кіпера Десни удар угорця несподіванкою не став.

Віктор Циганков зробив все, щоб Динамо забило вдруге. Він увірвався до штрафного і якісно прострілив. Міг замикати Морозюк, але йому завадили захисники, проте м’яч долетів до ніг Вербича, котрий і подвоїв перевагу киян.

Динамівці спіймали кураж і забили третій м’яч. Справжній обстріл воріт влаштували Кенджора, Вербич та Буяльский, по черзі били, а Паст відбивав, проте польський захисник Динамо таки вколотив м’яч у сітку.

Дуже вдало у гру увійшов Шапаренко, який вийшов на останні 10 хвилин матчу. Микола одразу зробив момент для Віктора Циганкова, котрий трошки не влучив у ворота. Також він вдало загострював гру і навіть мав мікро-нагоду відзначитися.

Команда Хацкевича не думала зупинятися і легко забила 4-й м’яч. Захисники Десни стали свідками ефектної стінки імені Вербич-Циганков, яку завершив останній.

Динамо-Десна 4:0. 14 ударів у площину у Динамо та 0 у Десни – результат, як кажуть – закономірний.