Перша перемога Олімпіка і безгольова Ворскла

Не щастить Ворсклі у Києві. У першому турі УПЛ бронзові призери минулого чемпіонату програли Динамо – 0:1. А тепер поступилися Олімпіку – 0:1.

День матча! Друзья, всех ждём на стадионе Динамо в 17:00⚽️

Опубліковано ФК Олимпик Субота, 28 липня 2018 р.

Донеччани на тижні провели презентацію новачків. Генеральний директор клубу Олексій Антонов представив нову команду – 13 футболістів. І амбітно заявив, що Олімпік хоче поборотися за третє місце і вийти до Ліги Європи.

Тейшейра – дуже перспективний хлопець©️🔥 @fcolympic_donetsk креативно презентував новачків😎 Команда хоче позмагатися за третє місце. Вийде❓ https://footballhub.ua/pershyj-frantsuzkyj-legioner-i-park-vichnoyi-slavy-yak-olimpik-prezentuvav-novachkiv/ #fcolympic #олімпік #олимпик #footballhub #футболхаб #упл #upl

A post shared by FootballHub (@footballhub_ua) on Jul 26, 2018 at 11:02am PDT

Олімпік краще від гостей почав поєдинок. Але небезпека у перші 45 хвилин виникла якраз біля воріт Володимира Кринського. Дмитро Кравченко ледь не забив після удару зі штрафного. Олімпік врятувала стійка. А Олександр Кобахідзе  не зміг переграти воротаря олімпійців.

На старті другого тайму Віталій Балашов підхопив чудову передачу Максима Дегтярьова на хід, перехитрив Богдана Шуста і забив вже у порожні ворота. Є перша перемога у сезоні!

Ворскла поки що без голів і без очок. А команді ще в Лізі Європи грати…