Перша сенсація в АПЛ! Новачок шокує Ліверпуль. ВІДЕО

Приголомшливий результат.

Фулгем, який за підсумками минулого сезону виграв Чемпіоншип і піднявся в АПЛ, у першому турі чемпіонату Англії здивував Ліверпуль. Лондонський клуб у домашньому матчі зіграв унічию 2:2 із чинним володарем Суперкубка Англії. Більше того, майже упродовж усього поєдинку господарі вели у рахунку.

Спочатку на 31-й хвилині Фулгем вийшов уперед. Нападник клубу Александар Митрович після подачі з правого флангу виграв повітря в Александера-Арнольда і головою відправив м'яч під поперечку – 1:0.

Ліверпуль зумів відігратися лише у другому таймі. На 64-й хвилині Нуньєс, який з'явився на заміну, випередив захисника і вдало замкнув передачу від Салаха – 1:1

Але раділи підопічні Клоппа відносно не довго. На 70-й хвилині Ван Дейк у власному штрафному майданчику збив Митровича. І головний арбітр матчу призначив пенальті. Виконувати одинадцятиметровий удар взявся сам форвард Фулгема і потужним ударом у кут воріт прошив Алісона – 2:1.

Вдруге мерсисайдці відігралися на 80-й хвилині. Цього разу уже Нуньєс асистував Салаху. Уругваєць у штрафному майданчику скинув на єгиптянина і той переправив м'яч у сітку воріт – 2:2.

До слова, Ліверпуль ледь не вирвав перемогу у цьому складному поєдинку наприкінці зустрічі. Гендерсон стріляв з-за меж штрафного майданчика, але м'яч влучив у поперечку і вилетів за межі поля.

Тож, 2:2 і перша сенсація у АПЛ.