Італія не така сувора, як Англія і на відміну від АПЛ, Серія А йде на тижневу паузу у зв’язку зі святами. 30 грудня італійські команди зіграли в останній раз в 2017 році. У рамках 19 туру було чимало несподіванок, так відверті фаворити зіграли з нічийним рахунком. Рома зіграла 1:1 із Сассуоло, Інтер розійшовся миром 0:0 з Лаціо. Найбільшою сенсацією цього туру стали,аж ніяк, не нічийні рахунки лідерів, а перша перемога в чемпіонаті від Беневенто над К’єво.

Матч проти в К’єво запам’ятається фанам надовго, адже це немов подарунок на Новий рік – перша перемога в Серії А.  На 64 хвилині Кода забив перший і єдиний гол в матчі. Таким чином, від рятівного 17 місяця Беневенто відділяє 11 очок. Ось, що думає на цей рахунок тренер відьом:

Ми повністю заслужили цю перемогу, – сказав Де Дзербі на післяматчевій прес-конференції. – Причому ми заслужили свою першу перемогу набагато раніше. Всі говорять, що ні за складом, ні по грі, ми не заслуговуємо на те положення, в якому опинилися. І хоча хтось вважає, що тільки божевільний може вірити в те, що Беневенто уникне вильоту, але ми віримо. Я намагаюся довести хлопцям, що вони гідні Серії А, і ця перемога переконає їх в моїй правоті. Клуб має намір активно попрацювати на зимовому трансферному ринку, і здаватися ми точно не збираємося.

До слова, перша нічия була не менш драматичною. Беневенто вирвав нічию проти Мілана на 90+5 хвилині голом голкіпера після кутового. Це був перший матч на тренерському містку россонері для Гаттузо.

Після першої половини Серії А, команда йде на останньому місці, маючи в своєму активі 4 очки. За 19 турів колектив з Беневенто 17 раз програв, 1 раз зіграв в нічию і 1 раз виграв.

Завантажте більше за Женжеруха Петро

Шахтар – Ліон. Атмосфера навколо матчу

Шахтар заключний матч групового етапу Ліги Чемпіонів проводив на домашньому стадіоні київс…