Перший чвертьфіналіст ЛЧ. Голанд витягує Боруссію у битві із Севільєю. ВІДЕО

Голи норвезького вундеркінда зробили гру дортмундцям

Ерлінг Голанд, як і в першому матчі з Севільєю, став головним героєм дортмундської Боруссії. Німецький колектив вийшов уперед завдяки командному пресингу та індивідуальній майстерності своїх лідерів. Підопічні Едіна Терзича запресингувала Куанде біля штрафного майданчика гостей, Дауд розрізним пасом знайшов поблизу воріт Буну Ройса, який викотив Голанду на напівпорожні ворота Севільї – 1:0!

Після перерви вундеркінд господарів удруге засмутив Буну своїм точним ударом. Голанд заробив пенальті, який сам взявся виконувати. З першої спроби пробити воротаря суперника норвезькому нападнику не вдалося, але допоміг ВАР, який зафіксував дочасний вихід голкіпера з лінії воріт. З другої спроби форвард Боруссії був бездоганним, пробивши під стійку – 2:0!

За Севілью в атаці постояв інший марокканець – Ен-Несірі. На 67 хвилині Джан штовхнув Де Йонга, за що Чакир справедливо вказав на одинадцятиметрову позначку. Ен-Несірі потужним ударом від поперечки мусив капітулювати Гітца – 2:1!

Міг зняти всі питання про переможця Дауд, але небезпечні удари пізахисника господарів Буну потягнув. Зрештою Ен-Несірі відгукнувся на подачу Ракітича з флангу, зрівнявши рахунок на шостій компенсованій до другого тайму хвилині – 2:2!

Гравці Севільї кинулися в останню атаку, але знайти спробу для точного удару з меж штрафного майданчика Боруссії ні Ракітич, ні Дієго Карлос не змогли. 5:4 за сумою двох матчів – Боруссія з труднощами проходить переможця Ліги Європи минулого сезону.