Перший гол нас прибив, другий – поховав© Каштру назвав причини провалу Шахтаря

Боруссія Менхенгладбах просто знищила донецький Шахтар з рахунком 6:0 у третьому турі групового етапу Ліги Чемпіонів.

Головний тренер Гірників Луїш Каштру на післяматчевій пресконференції спробував пояснити, чому Шахтар СТІЛЬКИ пропустив від німців:

Я приймаю критику. У першому таймі не було жодного фола від Шахтаря. Ні агресії, ні самовіддачі, ні організованості. Боруссія робила все, що хотіла: передачі з глибини, простріли з флангів, забігання. Все проходило. Дуже нестабільна гра в обороні. Перший гол нас прибив, другий – поховав. Сьогодні ми не показали нічого з того, що могли.

Грав той же склад, який чудово проявив себе в атаці та в обороні проти Реала, гідно опирався Інтеру, а тут така поразка.

У першому таймі нас навіть не було видно в атаці. Борусія повністю нас закрила. В обороні також провалилися. Я прагнув замінами додати енергії, випустити футболістів, на яких не лежала ноша трьох пропущених м’ячів. Але це не означає, що замінені футболісти винні найбільше, нічого подібного. Просто сьогодні в нас не спрацювало абсолютно нічого. Не можна так грати.

Шість пропущених м’ячів від Боруссії – повністю заслужений результат. Саме на стільки ми сьогодні награли. Дуже поганий день. У таких ситуаціях змінюй щось, не змінюй, а нічого не вдається. Намагатимемося виправитися, врахувати всі помилки й більше не мати таких провалів.

Всі проходять через такі складні ситуації. Легко говорити після перемоги, а найважливіше – правильно реагувати на невдачі. Шахтар може реабілітуватися і зробить це. Потрібно працювати. Ми залишилися тією ж командою, яка виходила до півфіналу Ліги Європи, яка вигравала УПЛ з 23-очковим відривом, яка обігрувала Реал