Домашня сторінка Актуально Кандидат у збірну? Український легіонер відзначився класним голом в Європі. ВІДЕО

2 читачів онлайн
2
9,485

Українець забив своєму колишньому клубові

Артем Фаворов відзначився своїм першим голом цього сезону за Академію Пушкаша. На 54-й хвилині зустрічі українець забив у ворота свого колишнього клубу Залаегерcег, за який він виступав минулого року на правах оренди. Після подачі з кутового ексгравець Десни прийняв м’яч у штрафному майданчику суперника, прибрав одного гравця і чудово пробив лівою у дальній кут – м’яч пролетів повз декількох футболістів, злегка зачепив спину захисника і залетів у сітку воріт. Після цього рахунок став 1:1.

Animated GIF

Однак матч дограти не вдалося. На 70-й хвилині за рахунку 2:1 на користь Академії Пушкаша головний арбітр зупинив зустріч через дуже сильну зливу. Тепер поєдинок 3-го туру буде дограний іншого дня.

Сприяв договірнякам і скаржиться!? Скандальний екстренер УПЛ критикує рівень клубів

Дивна заява від колишнього тренера команд УПЛ …