Перший офіційний матч Динамо з Луческу: Олімпік не витримав тиск оновлених киян

Кияни стартували в сезоні УПЛ

Стандарти від нового Динамо

Мірча Луческу на матч 1 туру з Олімпіком вдався до звичної схеми з Кенджорою та Сиротою в центрі захисту і з Супрягою на вістрі.

Свій перший м’яч після повернення до Києва екснападник з Дніпра міг забити вже на 5 хвилині зустрічі. Динамо організувало хорошу атаку, яку прострілом до штрафного майданчика завершив Де Пена. Пас уругвайця мав у гол втілювати Супряга, але удар в один дотик із декількох метрів у форварда не вийшов.

Засмучувалися динамівці недовго – вже за дві хвилини номінальні гості забили. Де Пена розіграв штрафний із Караваєвим, який подав на лінію воротарського майданчика точно на голову Віталію Буяльському – 0:1.

Фото Динамо Київ

На 16 хвилині підопічні Луческу свою перевагу подвоїли. Кияни знову розіграли стандарт, Де Пена подав до штрафного майданчика від кутового прапорця, а футболісти Олімпіка переправили його у власні ворота. Автогол Завійського – 0:2.

Олімпік відповів майже миттєво. На 22 хвилині опорники Динамо проспали ривок Політила у штрафний майданчик киян, звідки капітан господарів переправив м’яч у сітку воріт Бущана – 1:2.

Нефарт Супряги

До перерви ще один супершанс втратив Супряга. Нападник киян після скидання від Де Пени вийшов віч-на-віч із Кичаком і пробив у кут – голкіпер несильний удар форварда відбив.

Супряга подумав над своєю реалізацією і після перерви одразу виправився. Родрігес, котрий замінив у перерві Цитаїшвілі, розігнав атаку і дуже зручно віддав на Буяльського. Віталій під кутом вийшов сам на сам із Кичаком і віддав пас на Супрягу, якому вдалося поцілити вже у порожні ворота Олімпіка – 1:3, за що нападник подякував небесам.

Міг форвард одразу оформити дубль. Лєднєв перехопив м’яч у центрі поля, віддав на Супрягу, який на швидкості прокинув захисників, але не зміг влучити у дальній кут воріт Олімпіка. Гол і три божевільні нереалізовані нагоди – підсумок гри для Владистава Супряги.

Добив донецьку команду Віктор Циганков. Віцекапітан у торкання скористався класним пасом від Родрігеса, який обіграв оборонця класним фінтом і віддав точно на ногу півзахиснику Динамо.

Тож, 4:1 – Динамо стартує з перемоги під керівництвом Луческу.