Домашня сторінка Актуально Петраков не прогадав із новачками? Оцінки дебютантів збірної України за поєдинок з чехами

5 читачів онлайн
0
2,698

Новачки національної команди непогано себе показали у дебютній зустрічі

Олександр Петраков у товариському матчі з Чехією, який закінчився з рахунком 1:1, випустив у складі збірної України п’ять дебютанів (трьох у старті і ще двоє вийшли на заміну). Завдяки даним статистично-аналітичної платформи Instat можна побачити, хто з новачків проявив себе краще, а хто гірше.

Найкращий Instat-індекс серед дебютантів (та й загалом серед усіх гравців збірної України) має автор єдиного гола в поєдинку з чехами Віктор Корнієнко – 315 балів! Тарас Качараба та Олександр Сирота, для яких цей матч теж став першим у футболці національної команди, награли на середній Instat-індекс. Оборонець празької Славії має 251 бал, а захисник Динамо 247 балів. Інші двоє дебютантів, які вийшли на заміну, отримали дещо гірші оцінки. Instat-індекс Владислава Кочергіна (відіграв 18 хвилин) становить 229 балів, а Сергія Булеци (відіграв 29 хвилин) – 224 бали.