Петряк феєрить у Ференцвароші: асист і пенальті українця

У матчі 23-го туру чемпіонату Угорщини Ференцварош розгромив Дьошдьор 7:0. Українці Ігор Харатін та Іван Петряк відіграли увесь матч. А останній відзначився результативними діями на полі.

Спочатку на 56-ій хвилині Іван Петряк зробив асист.  Українець на шаленій швидкості прорвався по правому флангу, обіграв суперника і навісив у центр. Там Роланд Варга з відскоком від газону замкнув навіс. Голкіпер разом з м’ячем заплутався у сітці власних воріт. Це був четвертий гол у цьому матчі.

А на 84-ій хвилині Іван Петряк заробив для команди пенальті. Він отримав чудовий пас з глибини, що фактично вивів його віч-на-віч з голкіпером. Українець трохи відпустив м’яч, але голкіпер, вийшовши з воріт, грубо збив його. Арбітр без питань вказав на одинадцятиметрову позначку. Реалізовувати пенальті пішов досвідчений Давід Ланцафаме. І не схибив. Ланцафаме зробив рахунок 6:0. І вже через дві хвилини він відзначився ще одним голом, довівши рахунок до розгромного 7:0.

У підсумку 7:0. Ференцварош Реброва упевнено перемагає Дьошдьор і залишається першим у чемпіонаті Угорщини з відчутним відривом.