Петряк класно асистує — Фегервар перемагає! ВІДЕО

Гравець національної збірної України Іван Петряк починає набирати хорошу форму вже у новому клубі Угорщини — Фегерварі.

У другому турі чемпіонату Фегервар на виїзді зустрічався із Академією Пушкаш. Фегервар повів у рахунку на 48-й хвилині матчу. З пенальті відзначився Хусті.

Іван Петряк вийшов на поле на 79-й хвилині поєдинку, а вже на 80-й віддав класну результативну передачу на Футача. Українець скористався помилкою суперника у центрі поля, протягнув м’яч декілька метрів і викотив на нападника, який вийшов сам на сам із голкіпером. Футач не схибив і подвоїв рахунок у матчі.

🔥🔥 Всего одна минута понадобилась @petryak1994 после выхода на замену, что бы отдать голевую передачу!!!! ⠀ Браво Ваня!!!! ⠀ 3 игры и три голевых передачи. Так держать👏👏👏 ⠀ 🔥🔥 Only one minute in the field was necessary @petryak1994 to made an assist and kill the game. ⠀ Bravo Ivan👏👏 ⠀ 3 games and 3 assists!!! ⠀ WE NEVER GIVE UP 🦁🦁🦁 @vidinstagram #ivanpetryak #иванпетряк

A post shared by Sixteen Football Agency (@sixteen_football_agency) on Aug 12, 2019 at 2:07am PDT

Фегервар здобув другу поспіль перемогу у чемпіонаті. Для Петряка це вже третій асист у двох матчах в чемпіонаті Угорщини.

Нагадаємо, Фегервар зганьбився у Лізі Європи, несподівано вилетівши від ліхтенштейнського Вадуца у другому кваліфікаційному раунді. Після цієї поразки вболівальники жорстко наїхали на Петряка.