Петряк забив дебютний м’яч і приніс перемогу Фегервару. ВІДЕО

У четвертому турі чемпіонату Угорщини півзахисник збірної України Іван Петряк відзначився дебютним забитим м’ячем за Фегервар.

Команда українця грала на виїзді із Пакшем. Фегервар вийшов вперед вже на 24-й хвилині матчу. Відзначився Футач.

Петряк встановив остаточний рахунок матчу вже у другому таймі. На 61-й хвилині Іван класно відкрився у штрафному майданчику суперника, обігрався з партнером і в один дотик пробив повз голкіпера у сітку воріт Пакша.

Paks-MOL Fehérvár 0-2

Ivan Petrjak gyönyörű összjáték után szerezte meg első székesfehérvári gólját. Futács góllal és gólpasszal segítette csapatát a Paks ellen.⚽️Paks-MOL Fehérvár 0-2

Опубліковано M4Sport Субота, 24 серпня 2019 р.

Українець відіграв 67 хвилин, після чого його замінили. Це перший гол за Фегервар для українського півзахисника.

Фегервар продовжує лідирувати у турнірній таблиці чемпіонату Угорщини, маючи в активі 12 очок.

Нагадаємо, нещодавно Фегервар ганебно вилетів з Ліги Європи, а вболівальники жорстко наїхали на Петряка.