Петряк забиває, але Ференцварош не виграє

Іван Петряк забив свій третій м’яч в угорському Ференцвароші. Команда українця приймала Пакш.

Наш легіонер дуже швидко взявся до справи. Вже на другій хвилині матчу Іван відкрив рахунок. Ференцварош на цьому не збавляв обертів і встановив просто тотальний контроль над м’ячем. На кінець першого тайму цей показник сягнув 72%. Але якщо говорити про ігрові моменти, то, як не дивно, більше їх було у Пакша. Гості витискали максимум зі своїх контратак. В доданий до першої половини гри час Хан вирівняв становище на табло.

У другому таймі Ференцварош підвищив темп і почав втілювати володіння м’ячем у гольові моменти. Втім, цього разу проблемою стала реалізація. Голкіпер гостей виручав свою команду у чотирьох епізодах. Можливо, причина в тому, що вже не було Петряка на полі? На 71-й хвилині українця змінив Фіннбогасон. Як би там не було, а забити Ференцварош, чи, тим паче, Пакш більше не змогли – 1:1.