Петряк забиває і заробляє. Українська перемога Ференцвароша

Український півзахисник Ференцвароша Іван Петряк став головним героєм своєї команди у матчі з Академією Пушкаша.

В пешому таймі подопічним Сергія Реброва не вдалося пробити голкіпера Академії Пушкаша. Дуже активним в атаці був Іван Петряк, але ні партнери (не скористалися передачами Івана), ні сам Петряк (пробив із гострого кута в стійку) м’ячі у першому таймі не забили. Гравці Академії не часто ходили в атаку, але за 0:0 був острах якогось диво-голу, який знову позбавить Ференцварош дорогоцінних очок.

Після перерви тиск від Ференцвароша продовжився. І майже одразу Петряк заробив пенальті:

Фернандо Горріаран зароблений українцем одинадцятиметровий реалізував:

На цьому Петряк не зупинився і за 2 хвилини вже сам відзначився у воротах Академії (не обійшлося без рикошету):

Перемога Ференцвароша дозволила команді Реброва зберегти відрив у 6 очок від переслідувачів після 22 турів.