Домашня сторінка Актуально ПФЛ пропонує варіанти догравання Першої Ліги. Що очікує на клуби?

ПФЛ пропонує варіанти догравання Першої Ліги. Що очікує на клуби?

7 читачів онлайн
0
558

ПФЛ направила командам Першої Ліги опитувальник з варіантами догравання чемпіонату.

Клуби повинні проголосувати до 27-го травня включно. Однак, враховуватимуться виключно голоси клубів Першої Ліги, які проходять процедуру атестації на право участі у змаганнях УПЛ. Які ж варіанти проведення пропонуються?

1 варіант

Перші шість команд Першої Ліги грають між собою за право виходу в УПЛ, попередньо набрані бали не враховуються. Змагання відбуваються у визначеній області, де за критеріями МОЗ України дозволено проведення футбольних матчів, в одне коло і на нейтральних полях.

2 варіант

Команди, які посіли перше та друге місця в Першій Лізі підвищуються в класі, інші чотири клуби грають розіграють між собою третю путівку до УПЛ. Змагання проходитиме в одне коло і на нейтральних полях, попередні результати анулюються.

3 варіант

За регламентом. Тобто команди дограють матчі, які залишилися згідно з календарем чемпіонату Першої Ліги. Всі бали зберігаються.

Скрін ПФЛ

Щодо обміну між Першою та Другою лігами

1 варіант

Команди, які посіли 13-те і 14-те місце в Першій Лізі залишаються. Перші та другі місця в турнірній таблиці груп А і Б Другої Ліги, підвищуються в класі. Клуби, які зайняли 15-ту і 16-ту позиції грають плей-оф ( по одному матчу а полі кожного з учасників ) з командами, які були третіми в групах А і Б Другої Ліги.  У сезоні 2020/21 у змаганнях Першої Ліги братимуть участь вісімнадцять команд.

2 варіант

Клуби, які до зупинки чемпіонату, опинилися на 13-16 місцях залишаються в Першій Лізі. Перші та другі місця в турнірній таблиці груп А і Б Другої Ліги, підвищуються в класі. У сезоні 2020/21 у змаганнях Першої Ліги братимуть участь вісімнадцять команд.

3 варіант

15-те і 16-те місця Першої Ліги понижуються в класі. Перші, другі та треті місця в турнірній таблиці груп А і Б Другої Ліги переходять до Першої.

Резервний варіант

Якщо чемпіонат Першої Ліги не буде поновлено, то команди Першої Ліги, які посіли перше, друге та третє місце переходять в УПЛ, 15-16-те місця понижуються в класі. Клуби Другої Ліги, що посіли перші, другі та треті позиції в турнірній таблиці груп А і Б підіймаються у Першу Лігу.

Найбільше проти дострокового завершенням Першої Ліги виступає Інгулець, а також Оболонь Бровар, спортивний директор якої, заявив, що клуб може зникнути через дії ПФЛ.

Читайте також: Я щодня готуюсь грати за Реал© Андрій Лунін розповів про свої плани на майбутнє

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

У юного таланта Барси забрали приз гравця матчу. Причина вас здивує

Кумедна історія трапилася після матчу Барселони з Вільярреалом. …