ПФЛ прийняла рішення по матчу Рух – Металург Запоріжжя

Довго в Професійній футбольній лізі не думали і повідомили своє рішення на лист Металурга

Нагадаємо, напередодні запорожці написали листа, де вказали, що фізично встигнути на перенесений матч 22 туру з Рухом до Львова не зможуть. Причина – пізнє рішення самої ПФЛ про призначення дати матчу, неузгодження дати і місця з безпосередніми учасниками матчу, відтак – неможливість організувати виїзд.

У ПФЛ ці причини вагомими не визнали і постановили таке:

Перенесені матчі 23 туру Металург – Черкащина (1:1) і 24 туру Металург – Гірник-Спорт (3:2) команда Олексія Годіна дограла у визначені Адміністрацією ПФЛ дати, а ще один поєдинок – з Рухом після опитування всіх клубів Першої ліги та консультації з членами робочої групи було вирішено перенести на 10 серпня у зв’язку зі щільним ігровим графіком змагань після рестарту другої частини змагань у Першій лізі. Через це матчі 30 туру були знесені на інші дати.

Таким чином, у випадку, якщо МФК Металург не з’явиться на матч, то Адміністрація ПФЛ направить відповідні матеріали до КДК УАФ

Скріншот з сайту ПФЛ

Як бачимо, ПФЛ стоїть на тому, що клуби були опитані. Найвірогіднішим підсумком цієї історії стануть плюс три бали для Руха за неявку суперника на гру (технічна поразка 0:3 для Металурга).

Читайте також: Дорога до Зорі? Лідер Десни може змінити команду!

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також