Підйом у зону Ліги Чемпіонів. Яремчук тягне Гент на вершину

Після суперматчу в Лізі Європи українцю прийшов час запалювати у Лізі Жупіле.

У центральному матчі 15 туру чемпіонату Бельгії Гент Яремчука, Безуса і Пластуна в гостях зустрівся з чинним чемпіоном Генком. Команда українців вийшла вперед вже на 2 хвилині зустрічі зусиллями Депуатра, який був влучним на добиванні – 0:1.

Після перерви Гент знову засмутив господарів на 2 хвилині тайму! Яремчук відсвяткував свій сотий матч за Буйволів гольовою передачею. Українець класним пасом вивів Джонатана Девіда на ударну позицію, і канадець з меж штрафного майданчика свій шанс не змарнував – 0:2!

Більше команди результативними діями вболівальників не потішили. Перемога дозволила гостям піднятися на другу сходинку у турнірній талиці, скоротивши відстань до Брюгге, яке тепер лідирує з перевагою лише в 5 очок.

Яремчук зробив свій перший асист у цьому сезоні Ліги Жупіле. Тепер на рахунку форварда збірної України 14 голів і 4 асисти у 21 матчі за Гент цього сезону.