Підкорив Сан-Сіро. Коваленка розхвалили в Італії за внесок у перемогу над Міланом

Футболіста відзначили за його великий внесок у перемогу.

У 22-му турі Серії А Спеція сенсаційно перемогла Мілан на Сан-Сіро з рахунком 2:1. Одним із головних творців тріумфу став Віктор Коваленко. Українець вийшов на заміну на 80-й хвилині зустрічі, а на останніх секундах доданого до основного часу він віддав розкішний переможний асист на Г'ясі.

Коваленко СпеціяPhoto by Giuseppe Maffia/NurPhoto via Getty Images

Італійський ресурс Сalciospezia.it високо оцінив внесок Коваленко і поставив йому один із найвищих балів – 7. Також про експівзахисника Шахтаря у коментарі написали:

Він дуже добре увійшов у гру та зламав матч на користь Спеції. Двічі він намагався заплутати оборону суперника, але головне – його результативний пас на Г'ясі, який дозволив Спеції підкорити Сан-Сіро.