Підніс снаряд. Гравець збірної України знову відзначився результативною дією. ВІДЕО

Проте перемогу команда українця не втримала

Гент у перенесеному матчі 5 туру Ліги Жупіле в гостях втратив перемогу над Андерлехтом. Роман Безус вийшов в основі у гостей і допоміг своїй команді забити перший м’яч у зустрічі на 39 хвилині. Хавбек збірної України вдало зіграв біля чужого штрафного майданчика, притримавши м’яч і віддавши його на Кастро-Монтеса, який на замасі прибрав суперника і пробив у кут воріт Андерлехта – 0:1:

На жаль, той же Кастро-Монтес після перерви привіз пенальті у власні ворота. Одинадцятиметровий реалізував Рафаелов, зафіксувавши підсумкові 1:1 на табло.

Після 8 турів Гент Безуса йде на 14 сходинці Ліги Жупіле (Андерлехт, за який виступає інший українець Богдан Михайличенко, посідає третє місце).