Галасним і скандальним стало відкрите тренування збірної Іспанії. Вболівальники жорстко відреагували на появу Жерара Піке. Захисник Барселони відкрито виступає за незалежність Каталонії і до освистування в збірній футболісту не звикати. Та після подій, що стались цими вихідними збоку фанатів спалахнула справжня лють.

1 жовтня відбувся референдум щодо незалежності Каталонії попри заборону конституційного суду Іспанії. Результати волевиявлення засвідчили ледь не одноголосну підтримку ідеї відокремлення.

Захисник Барселони чи не найбільше пропагував ідею незалежності Каталонії, ділився у соцмережах світлинами із виборчих дільниць.

"Я вже проголосував. Разом ми неминуче захистимо демократію",- Піке на вибори сходив😕 Матч з Лас-Пальмасом відбудеться без глядачів.Провокація? Що очікує на Барселону?⚔🛡

Опубліковано FootballHub 1 жовтня 2017 р.

Барселона спершу вимагала перенесення матчу, адже в місті відбувався безлад. В підсумку гра відбулась із декілька годинною затримкою і без глядаів, щоб уникнути провокацій.

“Ви можете голосувати “за”, ви можете голосувати “проти”, можете залишити бюлетень чистим, але ви висловлюєте свою позицію. В епоху Франко ми цього робити не могли”, – заявив Жерар після матчу проти Лас-Пальмаса.

“Я каталонець. Я відчуваю каталонців та пишаюсь цими людьми і їхньою поведінкою”.

Вже за декілька днів Піке прибув у розташування збірної Іспанії і вчора разом із командою повинен був провести відкрите тренування. Вболівіальники, що зібрались на трибуні відразу почали агресивно освистувати, лаяти футболіста і закликати піти зі збірної.

На трибунах можна було помітити плакати із написом “Піке геть”. Їх у вболівальників нмагались вилучити охорнці.

Щоправда знайшлись серед розлюченої торсиди і ті хто підтримав Піке. Один із вболівальників підняв телефон на екрані якого був напис “Піке, я люблю тебе”.

Зважаючи на такий резонанс і агресію вболівальників, відкрите тренування Іспанія закінчила достроково. Загалом заняття тривало 23 хвилини. Свій наступний матч відбору до чемпіонату світу фурія роха проведе 6 жовтня проти Албанії. Гра відбудеться в місті Аілканте.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Новак Олександр
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

#ПОКАЖИФАНАТАМ. Обирай красуню третього туру

Супер-конкурс на FootballHub триває і ми вже відібрали претенденток на звання Вболівальниц…