Домашня сторінка Актуально Пішов, гримнувши дверима! Лукаку жорстко пройшовся по колишній команді

Пішов, гримнувши дверима! Лукаку жорстко пройшовся по колишній команді

58 читачів онлайн
0
2,790

Ромелу Лукаку нещодавно покинув Манчестер Юнайтед. Бельгієць приєднався до міланського Інтера. Не встигло ще його місце в роздягальні охолонути, як Лукаку розповів усе, що у нього накипіло за роки перебування у Манчестер Юнайтед. А що? Тепер вже можна. Бельгійський футболіст нажалівся на свій колишній клуб у подкасті LightHarted Podcast із зіркою НБА Джошем Хартом:

У Манчестер Юнайтед постійно шукали винних. Погба, я чи Санчес. Нас трьох постійно звинувачували у провалах команди. Їм просто треба було знайти цапів-відбувайлів. Я не єдиний, хто погано грав, багато хто виступав слабо. Якщо хтось хоче звинуватити мене, то хай йому грець, знайте, у вас не вийде це зробити. Просто робіть свою роботу!

Я не відчував себе захищенним. Було багато чуток, мовляв, Ромелу переходить туди, чи туди. Це тривало 3-4 тижні. І ніхто із клубу не поклав цим чуткам край. Тоді я сам вирішив, що нам з Манчестером Юнайтед треба йти іншими шляхами.  

Я казав їм, що мені не подобається бути там, де мене не хочуть бачити. Вони думають, що ми ідіоти, але це не так. Ми знаємо, хто поширює чутки. Я сказав, що для мене краще піти.

Багато хто вважає, що я не вписуюсь в нову систему гри Манчестера Юнайтед. Це ж просто смішно. Виходить, у цій команді я все псую, а як у збірній? Там все добре? Я не грав останні 6 турів АПЛ минулого сезону. Далі в мене було три тижні відпустки, а потім я виступав за збірну. Там ніхто не нарікає, хоча були різні розмови. Але з часом люди змінили своє ставлення. У Манчестері Юнайтед мені не дали цього часу. Це повне лайно, що все сталося саме так. 

Так, у Манчестер Юнайтед великий потенціал, багато талановитих гравців. Але цього замало. Треба будувати команду!

Нагадаємо, Манчестер Юнайтед тривалий час намагався втримати бельгійського нападника. Головний тренер Уле Гуннар Сульшер навіть провів із ним особисту бесіду. Але Лукаку вже прийняв рішення залишити клуб.

Трансфер бельгійця мав деякі труднощі, оскільки англійці висунули жорсткий дедлайн італійцям, але перехід Лукаку все ж відбувся.

Читай також: Кравець має проблеми у Леганесі. Що буде з українцем?

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Ліга Європи: Тотальне російське фіаско і драма Ференцвароша

Результати всіх матчів останнього ігрового дня …