Домашня сторінка Актуально Пішов у оренду і заграв! Гравець Динамо запалює у новому клубі. ВІДЕО

21 читачів онлайн
3
35,831

Футболіст повертається у свою колишню форму

Міккель Дуелунд, який на правах оренди виступає за нідерландський Неймеген, зробив великий внесок у перемогу нового клубу в матчі чемпіонату, відзначившись двома крутими асистами. У другому турі Ередивізі команда динамівця вдома перемогла Зволле з рахунком 2:0. І в обох голах Дуелунд зіграв одну з ключових ролей. Спочатку, вже на 4-й хвилині зустрічі, 24-річний данець віддав розкішну розрізну передачу, якою вивів віч-на-віч з голкіпером Алі Акмана. Турецький нападник не змарнував такої чудової нагоди і відправив м’яч точно у кут воріт – 1:0.

А згодом, на 42-й хвилині, Дуелунд класним пасом між двох захисників створив момент для Джонатана Окіти, який, опинившись на ударній позиції, прошив голкіпера гостей – 2:0.

Нагадаємо, оренда Дуелунда у Неймегені  розрахована до кінця поточного сезону.

Сприяв договірнякам і скаржиться!? Скандальний екстренер УПЛ критикує рівень клубів

Дивна заява від колишнього тренера команд УПЛ …