Півфінал Ліги чемпіонів. Челсі шокує Реал, але Бензема рятує мадридців від поразки. ВІДЕО

Команди продемонстрували два різні тайми.

Реал у першому півфінальному матчі на Альфредо Ді Стефано приймав Челсі. У цій зустрічі Зінедін Зідан не міг розраховувати на Феде Вальверде, Лукаса Васкеса, Ферлана Менді та Серхіо Рамоса. У лондонців був відсутній Матео Ковачич, який останні поєдинки не потрапляв до заявки.

Потужний старт від Челсі

Обидві команди дуже обережно розпочали цей матч, намагаючись не відкривати зони для суперника. Проте вже на 10-й хвилині гравці Челсі створили супернагоду. Маунт пробивав по воротах, але влучив у захисника – м’яч відлетів до Пулішича, той далі головою скинув на лінію воротарської зони прямо на неприкритого Вернера, але нападник лондонців з декількох метрів не зумів переграти Куртуа і пробив прямо у голкіпера.

Та за декілька хвилин підопічні Томаса Тухеля таки домоглися свого. Рюдігер виконав розкішну передачу за спину захисника Реала на Пулішича. Той втік від Начо, прийняв м’яч у штрафному майданчику, обіграв Куртуа і пробив по воротах, які прикривали лише два гравці Реала – 0:1. Варто відзначити незрозумілу гру Начо, який замість того, щоби добігти за Пулішичем, вирішив за краще прикрити ворота. Та й загалом оборонці Реала зіграли дуже дивно, адже всі вони вимкнулися з гри і сподівалися на офсайд у гравця Челсі.

Відповідь Реала

У середині тайму Бензема ледь не зрівняв рахунок у матчі. Французький нападник завдав сильного удару з-за меж штрафного майданчику, м’яч влучив у стійку і вилетів за межі поля.

А вже наступний момент Реала закінчився голом. Марсело виконав подачу до штрафного майданчика Челсі, Каземіро виграв повітря на куту воротарської зони і скинув головою далі під удар. М’яч після серії рикошетів опинився у Бензема, який з декількох метрів потужним пострілом прошив Едуара Менді – 1:1.

Photo by Angel Martinez/Getty Images Другий тайм і Реал, і Челсі проводили вже обережніше

Обидві команди намагалися грати надійно в обороні. Тому друга половина зустрічі була не такою видовищною, як перша. З небезпечних моментів можна назвати лише удар Зієша зі штрафного поблизу воріт Реала. Півзахисник Челсі перекинув стінку, але Куртуа очікував на подібне виконання і впевнено забрав м’яч до рук.

Навіть поява Азара не надто підсилила гру Реала в атаці.

1:1 на Альфредо Ді Стефано – рахунок, який більше влаштовує Челсі і дає лондонському клубу невелику перевагу у матчі-відповіді.