Півзахисник Калуша скопіював Русина та поховав сенсацію. ВІДЕО

У другому попередньому раунді Кубка України Калуш приймав на своєму полі Минай. Атакувальний півзахисник господарів поля Габріель відзначився дуже дивним вчинком.

До 88-ї хвилини поєдинку Минай вів у рахунку 1:0. В одній з останніх атак Калуша після подачі з лівого флангу півзахисник господарів Габріель (вийшов на заміну на 53-й хвилині) класно зіграв на другому поверсі у штрафному майданчику Миная, головою переправивши м’яч у ворота. Габріель почав шаленіти від радості та зняв футболку. За це арбітр показав йому жовту картку, яка виявилася для нього другою. Габріель підвів свою команду, адже Калуш в меншості не зміг зберегти нічию до фінального свистка. На 96-й хвилині прямим ударом зі штрафного забив Микуляк.

Два тижні тому подібним вчинком відзначився нападник Зорі Назарій Русин у поєдинку з ЦСКА Софія в третьому кваліфікаційному раунді Ліги Європи. Назарій теж забив на останніх хвилинах матчу, зняв футболку та отримав другу жовту.