Плей-оф Ліги Європи. Неочікуваний крах фаворитів і звичний виліт росіян

Визначилися всі учасники 1/8 фіналу

Лондонський Арсенал з великими труднощами пройшов Бенфіку. Лондонці приймали своїх португальських суперників у Греції і явно були не у своїй тарілці, адже ще по ходу другого тайму підопічні Артети поступалися 1:2, коли прийнятним був лише переможний результат.

Врятувався Арсенал завдяки неймовірній грі Сака (19-річний талант двічі результативно асистував Обамеянгу) та вдалій заміні від Артет. Іспанець випустив Вілліана, який за декілька хвилин віддав гольовий асист на Тіріні. Переможний м’яч лондонці забили на 87 хвилині. Англійці з нервами проходять далі.

Головною сенсацією стадії 1/16 фіналу став виліт Лестера від Славії. Команда, яка бореться за найвищі місця в АПЛ, вдома згоріла від чехів, які забили два м’ячі у другому таймі і не пропустили. Славія нейтралізувала Варді і Ко, які за два матчі так і не змогли пробити оборону клубу із Праги.

Photo by Michael Regan/Getty Images

Схожого фіаско зазнав Баєр. Фармацевти після виїзних 3:4 мали вдома довести випадковість гостьової поразки від Янг Бойз, але швейцарці і тут здивували. Знайома (у негативному сенсі) українським грандам команда впевнено перемогла німців у Леверкузені 2:0, вибивши одного з фаворитів змагань.