Побиття Барселони з Мессі. Мбаппе і його ПСЖ не залишають шансів каталонцям в Лізі чемпіонів. ВІДЕО

Повернення футболу найвищого рівня

Барселона та ПСЖ підійшли до першого матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів із серйозними втратами. У господарів все ще відновлюються Фаті, Коутіньйо та Серхіо Роберто, а у парижан втрати куди серйозніші: Неймар та Анхель Ді Марія.

Домінування ПСЖ – гол Мессі

У першому таймі ПСЖ не тільки нічим не поступався грізним господарям, а й переважав їх. Хоча першу небезпечну нагоду створила саме Барса. Грізманн після класної передачі вийшов на ударну позицію, але з-під Кімпембе як слід по воротах Наваса вдарити нападнику не вдалося.

ПСЖ не давав команді Кумана подовгу контролювати м’яч, але забити першими вдалося саме Мессі і Ко. Аргентинець закинув у штрафний майданчик на Де Йонга, якого в момент руху до м’яча зачепив Курзава – пенальті. З одинадцяти метрів Мессі пробив ідеально – 1:0!

Геній Мбаппе

Відповідь парижан була блискавичною. Курзава отримав м’яч на фланзі, відпасував на Вератті, який в один дотик передачею знайшов Мбаппе. Геній ПСЖ легко розібрався один в один з Ленгле і пробив під поперечку воріт Тер Стегена – 1:1.

Майже одразу Курзава після пасу Мбаппе міг вивести гостей вперед, але німецький голкіпер Барселони удар суперника нейтралізував. До перерви ще одну небезпечну нагоду втратили гості, коли Ікарді не вдалося поцілити у ближній кут каталонців після подачі з кутового.

Після перерви марнування нагод гостями тривало, але до пори до часу

Мойзе Кін після скидання від Ікарді пробивав із меж штрафного майданчика Барселони – Тер Стеген врятував свою команду.

Барсу такий епізод розбудив і господарі відвели загрозу від власних воріт, спробувавши атакувати. Відвели до 65 хвилини: Паредес віддав на Флоренці, а той прострілив – м’яч після рикошету від Піке відлетів на Мбаппе, який ударом лівою оформив дубль – 1:2!

Удар від ПСЖ вийшов подвійним, адже за голом Мбаппе прийшов гол Кіна. Паредес зі штрафного навісив точно на голову 20-річному італійцеві, який ударом головою з лінії воротарського майданчика не залишив жодних шансів Тер Стегену – 1:3.

Впевнену перемогу гостям ледь не підпсував Кейлор Навас. Голкіпер гостей затягнув з вибиванням, а потім поцілив у ногу Грізманна, який кинувся у пресинг – м’яч пролетів поруч зі стійкою воріт парижан.

Вбивство Барси на 85 хвилині остаточно оформив все той же Мбаппе. Швидку контратаку команди Почеттіно розігнав Дракслер, який протягнув м’яч через пів поля і віддав передачу під удар Мбаппе. Зірковий форвард пострілом у дев’ятку воріт господарів, мабуть, зняв питання про першого чвертьфіналіста Ліги чемпіонів – 1:4!

ПСЖ розбиває Барселону і навряд знайдеться той, хто повірить у камбек каталонців в Парижі.