Побиття чемпіона. Манчестер Сіті жорстко принизив Ліверпуль. ВІДЕО

Сенсаційний результат матчу, на який всі очікували.

Підопічні Хосепа Гвардіоли (без Олександра Зінченка в основі), як і було обіцяно, влаштували гравцям Ліверпуля чемпіонський тунель.

Але на цьому люб’язність господарів Етіхад Стедіум закінчилася, і вони організували для Мерсисайдців просто пекельний за результатом перший тайм. Манчестер Сіті відвантажив у ворота Ліверпуля три м’ячі!

На 25 хвилині Де Брюйне реалізував зароблений Стерлінгом одинадцятиметровий (вінгер розхитав Гомеса, який затримав свого опонента) – 1:0.

Минуло 10 хвилин, і вже сам Стерлінг приймав вітання від партнерів. Фоден знайшов пасом гравця збірної Англії у штрафному майданчику, а той, прибравши Гомеса, пробив поміж ніг захиснику повз Аліссона – 2:0.

Photo by Dave Thompson/Pool via Getty Images

Довершив феєрію першої половини на 45 хвилині Фоден. Талант Сіті обігрався з Де Брюйне в стінку (Робертсон втратив позицію, викинувшись на перехоплення) і пробив над бразильським голкіпером Ліверпуля – 3:0!

Після перерви побиття чемпіонів продовжилося. На 66 хвилині прекрасну контратаку господарів своїм ударом завершував Стерлінг. Удар 7-го номера манчестерців намагався перервати Окслейд-Чемберлен, але вийшло лише підправити м’яч у власні ворота – 4:0!

Манчестер Сіті був ближчим до п’ятого забитого м’яча у ворота команди Клоппа, ніж гості до гола Ліверпуля. Але забитий Марезом м’яч арбітр через гру рукою Фодена скасував.

Команда Гвардіоли без особливих труднощів розбиває Ліверпуль, який, мабуть, пересвяткував омріяний титул.