Побиття команди Скрипника на Олімпійському. Шахтар розгромно розбиває беззахисну Зорю

У центральному матчі 11-го туру УПЛ Шахтар на НСК Олімпійський приймав Зорю

На цей поєдинок у гірників після травми відновився Анатолій Трубін, який востаннє грав 13-го серпня з Металістом 1925. Також на зустріч із Зорею Роберто Де Дзербі випустив у центрі захисту Валерія Бондаря. Поза заявкою луганців на це протистояння опинився один із лідерів команди Владислав Кочергін.

Катастрофічний перший тайм луганців

Уже на 5-й хвилині номінальні господарі поля змарнували супернагоду повести у рахунку. Після передачі з власної половини поля Фернандо втік від Казакова і вийшов віч-на-віч із Мацапурою. Та переграти голкіпера Зорі бразилець не зумів. М’яч відскочив до Марлоса, який добивав в уже майже порожні ворота, але Снурніцин у підкаті відбив удар капітана Шахтаря.

Спливло стільки ж часу, як Фернандо реабілітувався за перший, нереалізований, момент. Казаков у боротьбі дуже невдало скинув назад і м’яч підхопив бразилець. Цього разу Фернандо, вийшовши на побачення з Мацапурою, свою нагоду використав – точний удар поміж ніж воротаря Зорі – 1:0.

Згодом стався ще один болючий епізод для команди Скрипника. Віталій Вернидуб, який тільки-но відновився після травми, знову отримав ушкодження і не зміг продовжити гру. Замість нього головний тренер Зорі на 20-й хвилині випустив Імерекова.

Реальну нагоду відігратися гості змарнували в середині тайму. Трубін дуже довго думав, кому віддати передачу, і на нього встиг наскочити Гладкий. М’яч відлетів до Шахаба, який з близької відстані не влучив у площину воріт.

На 28-й хвилині Шахтар подвоїв перевагу. Додо прострілив до воротарської зони, Мацапура пролетів повз м’яч, Фернанддо у боротьбі з двома захисниками легко переправив далі на Педріньйо, який спокійно пробив у порожній кут – 2:0.

На 36-й хвилині гірники довели рахунок до розгромного. Гравці Шахтаря перехопили м’яч поблизу штрафного майданчика Зорі і Педріньйо вивів сам-на-сам із Мацапурою Фернандо. Цього разу бразилець пробив без шансів для голкіпера точно в кут воріт – 3:0.

Ще за декілька хвилин Педріньйо не реалізував вихід віч-на-віч з Мацапурою. Бразилець намагався перекинути воротаря луганців, але зробив це дуже невдало.

Другий тайм

По перерві Скрипник провів ще одну вимушену заміну. Замість Назарини, який зазнав травми наприкінці першого тайму, вийшов Фаворов. Де Дзербі також зробив певну кадрову ротацію. Головного героя першого тайму Фернандо замінив Мудрик, а замість Марлона з’явився Ісмаїлі.

На 55-й хвилині Педріньйо міг робити дубль. Після прострілу з правого флангу від Додо Педріньйо з декількох метрів пробив у поперечку.

Ще за декілька хвилин гірники розіграли чергову розкішну комбінацію, яка закінчилася гарматним пострілом Мудрика з меж штрафного майданчика – знову поперечка врятувала Зорю.

Виправити ситуацію для Зорі на табло на 63-й хвилині взявся центральний захисник Шахтаря Валерій Бондар. Він дуже невдало вибив м’яч і влучив у Гладкого, який побіг прориватися до воріт Трубіна. Оборонець гірників спробував повернути собі м’яч і навіть наздогнав нападника, але досвідчений форвард на замасі прибрав молодого гравця Шахтаря і переправив м’яч у сітку воріт – 3:1.

Цей гол не надто засмутив підопічних Де Дзербі, які згодом знову відновили перевагу у три м’ячі. Вкотре не помітивши захист луганців, гірники чудово розіграли свою атаку. Марлос поклав на газон Мацапуру і майже з лицьової лінії виконав подачу на Тете, який головою завдав удару в порожні ворота – 4:1.

На 80-й хвилині гравці Шахтаря продовжили побиття Зорі і довели рахунок до непристойного. Тете прострілив до воротарського майданчика на Сікана, який тільки з’явився на полі, і той по-піжонськи п’ятою покотив м’яч у сітку воріт – 5:1.

Масну крапку в зустрічі поставив Тете. У компенсований до основного час бразилець з близької відстані розстріляв ворота Мацапури – 6:1.