Домашня сторінка Актуально Побиття нещасних. Бельгія за тайм розбиває немічних росіян

Побиття нещасних. Бельгія за тайм розбиває немічних росіян

44 читачів онлайн
1
6,846

У цій зустрічі грала лише одна команда

У заключному матчі другого ігрового дня Бельгія грала зі збірною Росії. Фаворитом зустрічі вважалася саме бельгійська команда і вже на 10-й хвилині вони це довели.

Мертенс виконав подачу до штрафного майданчика, Семенов не влучив нормально по м’ячу і зрізав його на Лукаку. Нападник Інтера таким подарунком скористався сповна, перегравши з близької відстані голкіпера Росії Шуніна – 1:0.

Здавалося, що гол не буде зарахований, адже у момент передачі Мертенса Лукаку перебував у положенні поза грою. Однак VAR не скасував взяття воріт. Вочевидь, відеоасистент розцінив цей момент так, що Лукаку, перебуваючи в офсайді, не заважав зіграти Семенову. А зрізка російського захисника трактувалася як передача, адже м’яч змінив траєкторію після дій оборонця.

Відзначимо, що свій гол Лукаку присвятив Крістіану Еріксену, який наразі перебуває в лікарні після того, як у нього зупинилося серце просто під час матчу з Фінляндією.

Росіяни відповіли лише напів моментом. Після подачі з лівого флангу пробивав Фернандеш, але удар прийшовся по центру воріт – у руки Куртуа. Після чого бельгійці створили ще дві небезпечні нагоди. Спершу, Лукаку протягнув м’яч з середини поля до штрафного майданчика суперника і скинув під удар Дендонкеру. Але півзахисник Вулвергемтона метрів із десяти пробив набагато вище воріт.

А потім чудовий момент не реалізував Торган Азар (брат Едена Азара). Після чергової помилки російських оборонців бельгійський вінгер пробивав з гострого кута – Шунін врятував від пропущеного м’яча.

На 34-й хвилині Бельгія подвоїла перевагу. Забив Тома Меньє, який з’явився в середині першого тайму, замінивши травмованого Кастаня. Російські гравці вкотре за короткий проміжок часу провалилися у захисті, Шунін відбив перед собою, але на Меньє. Гравець Боруссії Дортмунд, про якого взагалі забули оборонці, спокійно переправив м’яч у сітку воріт – 2:0.

Наприкінці першого тайму Карраско створив непоганий момент. Гравець Бельгії продерся повз декількох захисників до штрафного майданчика росіян, але після такої розкішної індивідуальної майстерності удар у півзахисника вийшов вкрай невдалим  – м’яч пролетів вище воріт.

У другому таймі збірна Бельгії помітно збавила темп

Підопічні Роберто Мартінеса почали грати від результату і не збиралися рватися вперед, чекаючи слушної нагоди для контратаки.

Але цього вечора росіяни грали жаливо не лише у захисті, але й в нападі. Протягом другого тайму не створили бодай одного небезпечного моменту. У цій зустрічі гравці збірної Росії лише одного разу пробили у площину воріт, але це було ще на початку зустрічі. І той удар був у руки Куртуа.

Наприкінці зустрічі Лукаку добив немічних росіян, забивши третій м’яч. Меньє чудовою розрізною передачею вивів віч-на-віч з голкіпером нападника Інтера, який втік від Дівеєва і в дотик прошив Шуніна – 3:0.

Після цієї перемоги збірна Бельгії набирає три пункти. З кращою різницею м’ячів бельгійці виходять на перше місце в групі В. Другою йде збірна Фінляндія, яка у драматичному поєдинку перемогла Данію з рахунком 1:0.