Побиття Вест Гема. Андрій Ярмоленко не врятував команду від чергової ганьби

Після кількох поспіль невдалих матчів у чемпіонаті на Вест Гем чекав виїзд до Бернлі, де здобути очки без проблем не вдається нікому. Андрій Ярмоленко не потрапив до стартового складу, але досить швидко українцю довелося входити у гру.

Заміна

Вже на 21-й хвилині травмувався капітан лондонців Нобл і Пеллегріні випустив замість нього саме Ярмоленка. Але на той момент Вест Гем вже програвав 0:1. Хороший розіграш кутового вдався Бернлі. Барнс відклеївся від суперників і зіграв на добиванні. Вже після виходу Ярмоленка Бернлі забив удруге. На флангову подачу відгукнувся Вуд і розстріляв голкіпера, але втрутилася система VAR. Як з’ясувалось, у момент передачі нападник Бернлі опинився у положенні поза грою і цей гол було скасовано. Але до перерви господарі таки забили вдруге.

Роберто вкинув м’яч на Бальбуену, але той не зміг прийняти пас і м’яч перехопив Макніл. Миттєвий простріл, удар Вуда – і 2:0. На цьому перший тайм і завершився. Андрій Ярмоленка тільки декілька разів зустрічався із м’ячем і нічим гострим поблизу чужих воріт не запам’ятався. На старті другого тайму українець взяв на себе ініціативу і наважився на дальній удар. Голкіпер Бернлі забрав м’яч до рук, а цей постріл став першим у площину воріт для Вест Гема. Бернлі свої моменти використовував краще. Подача із кутового завершилася спробою Роберто м’яч вибити, але вийшло так, що голкіпер гостей його тільки переправив у власні ворота.

Шанси

Саме у Ярмоленка був найкращий шанс Вест Гема у другому таймі. Андрій відкрився із глибини та вирвався на ударну позицію у штрафний майданчик. Часу на прийняття рішення було обмаль і Ярмоленко пробив одразу, однак у площину воріт не влучив. Вест Гем не зміг забити навіть гол престижу і програв 0:3. Це вже шостий матч молотобійців в АПЛ без перемоги. Андрій Ярмоленко отримав дуже невисоку оцінку за гру – 6,2.

Упродовж матчу українець тричі пробивав по воротах суперника – найбільше серед гравців Вест Гема. Два удари Ярмоленка були у площину. Також гравець збірної України зробив 83% точних передач, що є третім найкращим показником у команді і п’ятим в матчі. Окрім цього, на свій рахунок Ярмоленко також записав і два відбирання м’яча.