Подарунок на іменини. Роман забиває за Гент

І це не Яремчук

Матч 17 туру Ліги Жупіле Гент проводив у Кортрейку. На матч не вийшов головний форвард національної збірної України Роман Яремчук. Тренери залишили його на лавці для запасних.

Тож до атакувальної справи взявся інший Роман – Безус. Півзахисник збірної на 13-тій хвилині тараном пройшов по центру та обороні Кортрейка. Безус увімкнувся на чужій частині поля, прочитав пас оборонця назад і перехопив м’яч. По дорозі до воріт прибрав, прокинувши, двох гравців господарів і елегантно перекинув голкіпера у падінні.

Тож, після першого тайму рахунок 1:0 на користь Гента. По перерві Оджіджа-Офое збільшив перевагу гостей, реалізувавши пенальті за фол на Квілітаї. Наразі команда українців виходить на третє місце у турнірній таблиці бельгійського чемпіонату.