Подарунок Шахтарю. Динамо марнує моменти і отримує покарання від Зорі. ВІДЕО

Після поразки від Бенфіки у Лізі чемпіонів на команду Мірчі Луческу чекало непросте протистояння із Зорею.

Румунський спеціаліст зі стартових хвилин випустив уругвайця Де Пену, який змінив на лівому фланзі півзахисту Динамо Беньяміна Вербича.

Першу небезпечну нагоду мали підопічні Віктора Скрипника. На 7 хвилині Назарина скористався неуважністю Сидорчука і після передачі від Фаворова пробив у напрямку дальнього кута воріт Бущана. М'яч пройшов поруч зі стійкою воріт господарів.

Небезпека від гостей активізувала динамівців. Кияни притисли луганців до їхніх воріт і лише сантиметрів забракло Циганкову, щоби забити першим у цій зустрічі. Вінгер збірної України після розіграшу кутового цілив у дальній кут Мацапури – стійка врятувала Зорю.

Мав забивати на 34 хвилині Денис Гармаш. Циганков знайшов пасом у штрафному майданчику Буяльського, а той п'ятою скинув на Гармаша. Досвідчений універсал корпусом протис суперника і в падінні пробив із близької відстані – Мацапура ногою відбив м'яч.

Свого до перерви господарі все ж досягли. Шапаренко віддав класну передачу на Гармаша, а номінальний форвард киян вивів віч-на-віч із Мацапурою Буяльського. Атакувальний півзахисник Динамо без роздумів пробив у кут воріт Зорі у протихід голкіперу – 1:0 на 44 хвилині!

Буяльський забив ЗоріФото ФК Динамо Київ

Другий тайм розпочався з ляпаса обороні Динамо. Фаворов відпасував на Сайядманеша, якого ніхто так і не зустрів. Іранець таким простором скористався ідеально, пробивши точно у кут воріт Бущана – 1:1.

Киян такий результата не влаштовував і господарі одразу ж кинулися за перемогою. На шляху команди Луческу до успіху став Дмитро Мацапура. Молодий голкіпер врятував Зорю після ударів Циганкова та Караваєва.

Тиск на ворота гостей підопічні Мірчі Луческу не змогли перетворити на голи. Величезна перевага господарів нічого не варта без реалізації – 1:1.

Динамо відпускає Шахтар на зимову перерву лідером УПЛ.