Подарунок від гравця Динамо. Бразилія ледь не осоромилась на Копа Америка

На Копа Америка визначився перший півфіналіст. Бразилія в серії пенальті здолала Парагвай і наблизилася до перемоги на домашньому турнірі.

Дерліс Гонсалес відіграв увесь матч, але не зумів реалізувати вирішальний пенальті за рахунку 3:3 у серії. До речі, це вже другий промах гравця Динамо із позначки на цьому турнірі. Раніше Дерліс не забив у ворота Аргентини і тим самим дозволив команді Мессі розраховувати на вихід із групи.

Відзначимо також, що Парагвай із 58-ї хвилини грав у меншості. Пряме вилучення за перерваний вихід віч-на-віч Фірміно отримав одноклубник Андрія Ярмоленка Фабіан Бальбуена. Впродовж усього матчу Селесао мали відчутну перевагу, але ніяк не могли її реалізувати у забиті м’ячі. Але все ж у серії пенальті господарі Копа Америка дотиснули суперника. Бразилія у півфіналі Копа Америка зіграє із переможцем пари Венесуела – Аргентина.