Подарували супернику перемогу. Яремчук заробив пенальті, але Гент програв

Команда Яремчука дозволила супернику піднятися на 3 місце.

Гент із Романом Яремчуком у стартовому складі приймав на своєму полі Антверпен у 20-му турі Ліги Жупіле.

На 39-й хвилині Букарі завдав удару з-за штрафного майданчика у руки голкіперу суперника. Це був єдиний гострий момент за увесь перший тайм.

На початку другого тайму Де Лат невдало вибив м’яч після навісу із флангу. Роман Яремчук скористався ситуацією, обробив м’яч і завдав удару з близької відстані. Але голкіпер Антверпена Бейранванд скоротив кут обстрілу та завадив українському нападнику.

За декілька хвилин Яремчук увірвався у вільну зону поблизу воріт, прокинув м’яч убік, але Бейранванд збив українця з ніг. Рефері призначив пенальті, який взявся пробивати капітан Кумс. Голкіпер Антверпена стрибнув у інший кут, але Кумс потужно пробив у стійку. Дивно, чому не виконував пенальті Яремчук…

В середині другого тайму Дьйомерсі Мбокані виграв верхову боротьбу після подачі з флангу та спрямував м’яч убік воріт, але той пролетів поруч зі стійкою. На 76-й хвилині Антверпен скористався своїм шансом. Хавбек Антверпена Онгла (саме він ще не так давно грав за львівські Карпати) отримав хороший пас низом у штрафному майданчику та вдарив повз голкіпера Гента Болата – 1:0. Невдовзі, нападник Гента Депуатр мав шанс зрівнювати рахунок. Але голкіпер Антверпена після хорошого удару головою перевів м’яч на кутовий.

Гент продовжив атакувати. Цього разу із-за меж штрафного майданчика пробивав Букарі, але Бейранванд здійснив хороший сейв.

Команда Яремчука так і не змогла бодай зрівняти рахунок у матчі – Антверпен мінімально переміг та піднявся на 3-тю сходинку у Лізі Жупіле. Гент посідає 13-те місце.