Домашня сторінка Актуально Такі різні два тайми! Вельс та Швейцарія влаштували справжні гойдалки у матчі Євро

1 min read
1
4,417

Команди провели розкішний другий тайм

У матчі-відкритті чемпіонату Європи Італія впевнено перемогла Туреччину з рахунком 3:0. Другий ігровий день розпочинали інші дві команди групи А: Швейцарія та Вельс. Валлійці змінили наставника за декілька місяців до початку турніру, адже Раян Гіггз через великі проблеми із законом не міг поїхати на Євро і виконувачем обов’язки головного тренера став Роберт Пейдж.

Перший небезпечний момент у зустрічі створили гравці збірної Вельсу. Джеймс прорвався по лівому флангу і виконав подачу до штрафного майданчика. Мур виграв позицію у захисника і сильно пробив головою під поперечку у протихід голкіперу. Та Зоммер все ж зумів зреагувати на удар і в ефектному стрибку перевів м’яч на кутовий.

Швейцарці з відповіддю не забарилися. Під час кутового гравці Вельсу загубили центрального захисника номінальних гостей Шера і він красиво злету пробив п’ятою – Ворд парирував!

За декілька хвилин Сеферович вдало прийняв м’яч у штрафному майданчику валлійців і сильно пробив з розвороту у дальній кут, але форварду збірної Швейцарії трохи забракло влучності.

Команда Петковича діяла краще за збірну Вельсу і, окрім удару Мура, більше нічого не дозволила створити своєму супернику до перерви. Швейцарці впевнено контролювали м’яч (68% проти 32% за перший тайм), будуючи позиційні атаки. Натомість, валлійці сподівалися знайти свої моменти у контратаках, маючи швидкісних Бейла та Джеймса.

Найкращу нагоду повести у рахунку гравці збірної Швейцарії змарнували вже у компенсований до першого тайму час. Емболо протиснув у штрафному майданчику захисника Вельсу Мефама і відкинув під удар Сеферовичу. Нападник не зміг підлаштуватися під передачу і з кута воротарської зони не влучив у площину воріт.

На старті другого тайму швейцарці дотисли валлійців

Емболо прорвався поміж двох захисників Вельсу та потужно пробив з лінії штрафної зони – Ворд з труднощами відбив за межі поля.

І якщо в цьому моменті голкіпер врятував валлійців, то вже після подачі з кутового він був безсилий. Все той же Емболо виграв боротьбу в Робертса і з декількох метрів відправив м’яч головою у сітку воріт – 0:1.

Емболо продовжив знущання із захисту Вельсу в середині другого тайму. Нападник гладбаської Боруссії увійшов до штрафної зони валлійців і поміж двох оборонців технічно пробив у дальній кут. М’яч пролетів у лічених сантиметрах від стійки.

На 74-й хвилині номінальні господарі поля покарали швейцарців за марнотратство. Після подачі з правого флангу Мур випередив захисників і пробив головою у дальній кут – 1:1.

Пропущений м’яч помітно деморалізував збірну Швейцарії, натомість гравці Вельсу забігали з новою енергією. Непогану комбінацію валлійці розіграли на 80-й хвилині зустрічі, але Ремзі не вистачило декількох сантиметрів, щоби замкнути простріл з лівого флангу.

На 84-й хвилині Гавранович замінив Сеферовича і вже першим дотиком нападник загребського Динамо забив. Після скидання головою від Емболо форвард розстріляв з близької відстані Ворда. Радості фанам збірної Швейцарії, які відвідали цей поєдинок у Баку, не було меж. Але головний арбітр зустрічі гол скасував, оскільки Гавранович забіг у положення поза грою. Після цього сплеск позитивних емоцій був уже в уболівальників Вельсу.

Забитий м’яч, хоч і не зарахований, завів команду Швейцарії і вони кинулися вперед. Після подачі з кутового Емболо пробивав головою під поперечку – Ворд був на висоті.

Зрештою, 1:1 – після цього матчу Вельс та Швейцарія ділять між собою друге і третє місце в групі А, маючи по одному балу. Першою йде Італія, в якої три пункти, у Туреччини поки що нуль.