Подвигу Малиновського замало. Українець знову забиває за Аталанту у Серії А

Після Верони постраждала Болонья.

Руслан Малиновський вийшов у стартовому складі Аталанти на виїзний матч проти Болоньї.

Команда українця пропустила по голу на початку кожного з таймів. На 12 хвилині першого тайму вдало на добиванні зіграв Паласіо, а на 8 хвилині після перерви головою навіс партнера замкнув Полі.

Лише за рахунку 2:0 на користь Болоньї Аталанта зуміла відповісти. Муса вивів Малиновського віч-на-віч з голкіпером господарів Скорупським – півзахисник збірної України відправив м’яч ударом поміж ніг голкіперу у сітку воріт Болоньї – 2:1.

Photo by Mario Carlini / Iguana Press/Getty Images

На жаль, на більше Аталанта не спромоглася. Поразка 1:2 залишила команду Малиновського на 6 позиції в турнірній таблиці Серії А. Українець отримав хорошу оцінку за цей поєдинок:

Дані з сайту whoscored.com

Аталанта не так давно завдяки перемозі 3:0 вибила з Ліги Чемпіонів донецький Шахтар.