Домашня сторінка Актуально Погані новини. Динамо втратило Бойка до кінця року?

Погані новини. Динамо втратило Бойка до кінця року?

2 читачів онлайн
0
2,758

Основний воротар киян має проблеми зі здоров’ям.

Журналіст Кирило Крижанівський в своєму телеграм-каналі повідомив, що голкіпер Динамо і збірної України Денис Бойко переніс операцію на спині.

Воротар вибув зі строю команди мінімум до кінця року. Чи зможе Бойко поїхати з командою на перший збір стане відомо пізніше.

У лазареті киян вже перебуває Микита Бурда, який не так давно переніс операцію і вибув на 5-6 місяців.

Старший лікар Динамо Леонід Миронов у інтерв’ю офіційному сайту команди підтвердив інформацію, розповівши всі деталі травми і необхідної процедури, яку провели голкіперу динамівців:

Упродовж тривалого часу Денис Бойко звертався до нас із певними скаргами на больові відчуття в області хребта. Його обстежили провідні вітчизняні ортопеди та спеціалісти у сфері хребта, які визначили наявність певних проблем у попереково-крижовому відділі хребта. В одній зі столичних нейрохірургічних лікарень було проведено детальне обстеження, яке показало наявність грижі в хребті. Після всіх процедур Денис у супроводі лікаря «Динамо» вирушив до німецького Мюнхена, де є кілька лікарень, що спеціалізуються на подібних патологіях хребта та мають величезний досвід лікування спортсменів із подібними проблемами.

Після кількох обстежень у провідних спеціалістів із захворювань хребта було прийняте рішення про негайне оперативне втручання з видалення міжхребцевої грижі. Загалом, це звичайна процедура. Подібна патологія розвивається роками, іноді десятиріччями. Враховуючи специфіку роботи воротарів, які роблять до тисячі стрибків та падінь за одне тренування, це все призводить до хронічних змін міжхребцевих дисків.

Операція відбулася 11 жовтня й пройшла дуже успішно. Німецькі спеціалісти повідомили нас, що оперативне втручання пройшло дуже професійно та вчасно. Наступного дня Денис уже прогулювався в Німеччині, а через кілька днів повернувся до Києва. Воротар почувається добре, скарги після операції зникли. Зараз він проходитиме спеціальну реабілітацію, яка займе від чотирьох до шести тижнів.

За офіційною інформацією Бойко має повернутися до складу киян через 4-6 тижнів.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Радий грати у Реалі? Скандальна зірка принижує клуб, але не бажає його залишати

Коли гроші важливіші за футбол …