Взяли приклад із Динамо. Ференцварош Реброва вилітає з Ліги Чемпіонів

Ференцварош у матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги Чемпіонів зустрічався в Угорщині із загребським Динамо.

У підопічних Реброва перед стартовим свистком була незначна перевага — забитий м’яч на виїзді. Перший поєдинок завершився нічиєю 1:1.

У старті Ференцвароша вийшли Харатін та Зубков, а Ігнатенко залишився у запасі.

Угорці невдало розпочали поєдинок, пропустивши вже на 16-й хвилині. Адемі класно відкрився між двох захисників у штрафному майданчику і красиво перекинув голкіпера Ференцвароша — 0:1.

Після пропущеного м’яча підопічні Реброва почали грати значно активніше. На правому фланзі Зубков непогано накручував захисників, але на його простріли не встигали партнери по команді. На останній хвилині першого тайму Ференцварош мав чудовий шанс зрівняти, але Шкварка влучив у стійку.

Початок другого тайму Ференцварош теж провалив. На 47-й хвилині правий захисник угорської команди жахливо зіграв біля власного штрафного майданчика, а Петкович впевнено реалізував свій шанс — 0:2.

Ференцварош опинився у катастрофічному становищі: угорцям треба було забивати тричі.

Але за 10 хвилин майже усі питання зняв півзахисник Динамо Дані Ольмо — 0:3.

Та і це ще був не остаточний рахунок. Ніхто б і не міг подумати, що Ференцварош вдома пропустить 4 м’ячі. Останнім відзначився у цьому матчі Гояе — 0:4.

Перший матч давав Ференцварошу оптимізм, але другий поєдинок все розставив на свої місця: Ребров, Зубков, Харатін та Ігнатенко разом із Ференцварошем відправляються у Лігу Європи.