Погром у Лізі Націй. Іспанія розносить проблемну Україну

Фурія Роха набагато краще використала помилки українців, ніж це вдалося Швейцарії.

Проблеми збірної України розпочалися ще до старту зустрічі з іспанцями. Андрій Шевченко в день матчу через травму втратив Степаненка, який був безапеляційним лідером захисту в українців.

Ансу Фаті дебютував в основі Фурії Рохи просто феєрично. Вже на 2 хвилині 17-річний гравець Барселони заробив для своєї команди пенальті. Фінт таланта у штрафному майданчику України виявився занадто складним для Сергія Кривцова, який збив суперника. Одинадцятиметровий взявся виконувати Рамос – Пятов з напрямком вгадав, але відбити м’яч як слід голкіперу Шахтаря не вдалося – 1:0.

Photo by Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Минуло 25 хвилин, а із тими ж діявими особами було розіграно другий забитий м’яч. Фаті заробив кутовий, який іспанці розіграли з подачею Ольмо на Рамоса. Капітан господарів перестрибнув Кривцова і головою пробив під поперечку воріт Пятова – 2:0.

Повне домінування Іспанія підвердила у першій половині ще раз на 32 хвилині. Зінченко обрізався на своїй половині поля, Регілон відпасував на Фаті, який, прибравши Харатіна, пробив точно у дальній кут воріт збірної України – 3:0! Юний гравець Барси став наймолодшим автором забитого м’яча в історії Фурії Рохи.

За увесь перший тайм підопічні Андрія Шевченка лише раз класно вийшли з-під пресингу господарів і організували атаку, яку своїм ударом завершив Богдан Михайличенко (Де Хеа м’яч спіймав). Катастрофічний тайм за грою і за результатом!

У другому таймі повний контроль над перебігом подій на полі залишився за іспанцями

Господарі забили зусиллями Морено на 63 хвилині, але арбітр зафіксував офсайт (можливо, що положення поза грою не було, але на груповій стадії Ліги Націй ВАР відсутній).

Пятов врятував після класного удару Оскара, проте четвертий м’яч все-таки влетів у сітку воріт голкіпера збірної України. Меріно подав у штрафний майданчик гостей, Кривцов невдало вибив просто на Феррана Торреса, який злету пробив точно у кут воріт українців – 4:0.

Міг Яремчук забити м’яч престижу у компенсований до другого тайму час. Тимчик прострілив у штрафний майданчик Іспанії, а форварда України забули прикрити. Удар у нападника вийшов кволим – в руки Де Хеа.

Найбільша поразка тренера Шевченка на чолі збірної України.

Читайте також: Ліга Націй. Друга нічия німців і лідерство валлійців. Усі результати ігрового дня і 120 мільйонів, які так і не заграли. Барселона може залишитися без іще однієї зірки